TRIO Sportswear

Termālie Transfēri

Tā kā pastāvīga uzlīme uz jūsu apģērba

 

Termo druka ir atbilde praktiski visiem apģērbu projektiem, kurus mēs izstrādājam. Izmantojot speciālas tehnoloģijas ar karstuma un spiediena palīdzību šis process ir viens no vislētākajiem toties ļoti augstas kvalitātes..

 

Kāda ir atšķirība starp sietspiedes druku un termo druku?

Ar termo druku pasūtītais attēls vai dizains tiek iespiests uz īpaša vinila papīra un līmējuma. Pēc tam šis attēls vai dizains tiek izgriezts attiecīgajos lielumos, pārmērits un beigās ar karstuma palīdzību uzlikts uz apģērba, līdzīgi kā uzlīme!

Sietspiedes druka ir vairāk “tradicionāls” process, kas ietver sevī trafareta izveidi un pēc tam izmantojot šo trafaretu likt virsū uz apģērba konkrēto dizainu ar piemēroto tinti. Katra krāsa tiek likta virsū uz apģērba atsevišķi, lai sasniegtu gala rezultātu. Sietspiedes drukair daudz laikietilpīgāks process un prasa lielāku sagatavšošanās laiku nekā digitālā apdruka.

 

Termo druka pie TRIO Sports

Pie TRIO SPORTS, termo druka ir parasti labākā metode ko izmantot uz jebkura apģērba materiāla. It īpaši šī metode labi strādā uz ūdensnecaurlaidīgiem materiāliem ka arī uz tehniski sarežģītākiem materiāliem, kur sublimācija nav iespējama un digitālā druka nav ieteicama. Termo druka ir ļoti labs variants priekš jebkāda veida jūsu specializētajiem apģērbiem. Līdzīgi kā sietspiedei, termo drukai arī pazudīs izstrādātais un uzliktais dizaina elements, bet ar termo drukas palīdzību jūsu attēls vai dizaina elements turēsies virsū daudz ilgāk. Šī tehnika nedaudz ietekmēs arī apģērba elpošanu kur pretī sublimācijas process to neietekmēs. 

Mēs izmantojam divas dažādas termo drukas metodes pie mums TRIO Sports:

Viena metode izmanto mūsu specializēto tintes printeri, kas izdrukā konkrētā pasūtījuma zimējumus uz vinila papīra un pēc tam tiek uzklāts uz līmējošā papīra pirms to beigās uzliek uz apģērba.  Šī metode ir lieliska priekš mazas kvantitātes projektiem, kuri vēlas ļoti ātri pagatavot ko svaigu un interesantu.

 Otra metode izmanto ‘ekrānā drukāto’ izmantojot sietspiedes tehnoloģiju ar augstas kvalitātes un izturīgas plastizolas tintes palīdzību. Šie dizaina elementi tiek iespiesti uz izdrukas papīra un pēc tam ar siltuma palīdzību piemēroti un uzlikti uz apģērba gabaliem izmantojot mūsu pašu profesionālās siltuma preses. Šis variants ir piemērots jebkādas kavantitātes projektiem un būs augstas kvalitātes un kalpos daudz ilgāk nekā apģerbs ar sietspiedes druku vai arī nekā augstāk minētais, pirmais variants. 

Par termo drukas izmantošana var tikt prasīta samaksa atbilstoši dizainam un projekta lielumam. Ja jums nav sava dizaina elementa un jūs vēlaties izstrādat ko pilnīgi jaunu tad droši dodiet mums ziņu un mūsu komanda ar jums sazināsies par attiecīgajām cenu izmaksām.

 

Prasības priekš termo drukas

- Vektora mākslas darbi ( .ai files, .pdf files or .eps files) ja jums ir savs dizains

-Aptuveni 1-4 nedēļu ilgs laiks projektēšanai, ražošanai un piegādei (atkarībā no metodes kādu jūs izvēlaties, pasūtījuma lieluma, dizaina īpašībām un citiem faktoriem)