TRIO Sportswear

Sublimācija

Pa tiešo nokrāso ļoti lielus apjomus no apģērba

 

Ar sublimācijas palīdzību mēs varam izgatavot ļoti augstas kvalitātes specializētu produktu un apģērbu. Kas šo tehnoloģiju padara unikālu ir tas, ka pateicoties tam, ka tinte tiek iestrādāta un iespiesta pa taisno iekšā apģērba materiālā tas neietekmē apģērba elpošanu kā arī iespēju uzsūkt mitrumu. Papildus vēl arī pateicoties šajai tehnoloģijai jūsu apģērbs liks jūsu komandai un kompānijām vienmēr izcelties jebkurā vietā.

 

TRIO Sports un ekoloģiskā atbildība

 Pie mums TRIO Sports mēs cenšamies samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas un panākt, lai visā mūsu ražsošanas ķēdē mēs kļūtu draudzīgāki videi. Mēs apvienojam gan sublimācijas procesu, gan arī izmantojam pārstrādāto poliesteru, lai mēs varētu mūsu klientiem piedāvāt videi draudzīgāko un kvalitatīvāko produktu.

Sublimācija ir videi draudzīgākā drukas tehnoloģija. Krāsošanas procesā netiek izmantoti nekādi toksīni, kas arī attiecīgi aizsargā mūsu darbiniekus un apkārtējo vidi. Izmantojot šo metodi nepaliek pāri nekādi atkritumi, kas pēc tam varētu nonākt apkārtējā vidē vai arī nonākt kontaktā ar ūdeni. Un izmantojot sublimācijas tehnoloģiju mēs ietaupām ūdeni arī. Mēs arī izmantojam pārstādātu poliestera materiālu priekš mūsu apģērbiem, kurš ir taisīts no pārstrādātiem plastmasas atkritumiem. Sakombinējot sublimācijas drukas tehniku un pārstrādāto poliestera materiālu mēs rūpējamies, lai mūsu apkartējā vide kļūtu mums visiem draudzīgākā un labāka.

 

Sublimācija pie TRIO Sports

Šī metode tiek pārsvarā izmantota kad tiek strādāts ar tehniski sarežģītākiem apģērbiem- kā piemēram t-krekli, krekli ar garajām piedurknēm, kā arī visa veida pieguļošie sporta apģērbi, kas ir taisīti no polimēriem un poliestera. Sublimācija iekļauj sevī karstuma un preses izmantošanu, lai ieliktu vajadzīgo dizaina elementu pa taisno iekšā apģērba materiālā. Salīdzinājumā ar digitālo vai termo druku pēc šīs metodes izmantošanas jūsu dizains nekad nepazudīs no jūsu apģērba un kalpos tik ilgi cik jūsu paša apģerbs. 

Pateicoties tam, ka sublimācijas metodes uzstādīšanas maksas ir ļoti minimālas šis variants lieliski derēs maziem un vidēji lieliem pasūtījumiem. Ja jums nav sava dizaina elementa un jūs vēlaties izstrādat ko pilnīgi jaunu tad droši dodiet mums ziņu un mūsu komanda ar jums sazināsies par attiecīgajām cenu izmaksām.

 

Prasības priekš sublimācijas

- Mēs drukājam virsū uz balta poliestera apģērba, bet izmantojot sublimāciju krasu variantiem nav ierobežojumu!

-Vektora mākslas darbi ( .ai files, .pdf files or .eps files) ja jums ir savs dizains

- Aptuveni 3-4 nedēļu ilgs laiks projektēšanai, ražošanai un piegādei