TRIO Sportswear
customprinting.jpg

Ar Ko Mēs Nodarbojamies

Vienkāršāk sakot mēs palīdzam komandām celt savu pašapziņu. Mēs palīdzam komandām, kompānijām un zīmoliem tapt redzamākiem un tādējādi ar mūsu augstās kvalitātes apģērbu mūsu klienti spēj sasniegt labākus rezultātus un justies vispāreji labāk un pārliecinātāk par sevi, lai arī kādā industrijā mūsu klienti darbotos!

  Mēs ievērojam termiņus. Mēs strādājam attiecīgi pēc jūsu vēlmēm un budžeta. Mēs esam elastīgi un strādājam ar mūsu klientiem, lai izveidotu kopēju vīziju priekš komandas vai paredzētā mērķa. Mēs palīdzam mūsu klientiem izskatīties vislabāk, lai viņi arī varētu sasniegt vislabākos rezultātus. Šis ir tas ar ko mēs nodarbojamies.

   

  Kā mēs to daram

  Mūsu ražošanā mēs izmantojam dažādus materiālus atkarībā no cenas, komforta un kvalitātes. Mēs sākam ar dažādu apģērbu izrādīšanu – iekļaujot mūsu pašu TRIO Sports un Adidas apģērbu kolekcijas un arī izrādot dažādo cenu atšķirību mūsu izstāžu zālē. Pēc tam kad jūs esiet izvēlējies savu stilu mēs izstrādājam dažādus dizaina veidus jūsu izvēlētajam apģērbam pirms jūs veicat savu pasūtījumu. Un papildus arī jāpiebilsts, ka pateicoties tam, ka mēs visu ražojam un taisam uz vietas mēs personīgi uzklausam jūsu komandas vēlmes un pārveršam jūsu vīziju kvalitatīvā un reālā produktā.

   

  Mūsu pakalpojumi 

  Digitālā Apģērbu druka

  Ar digitālās drukas tehnoloģijas palīdzību jebkurš dizaina veids kādu mūsu klients izvēlas tiek ļoti profesionāli un ātri uzdrukāts uz izvēlētā apģērba. Tā pat kā ar jebkuru tintes printeri ar šīs tehnoloģijas palīdzību mēs varesim jums veikt jebkāda dizaina veida druku, jebkādā izvēlētajā veidā un krāsā.

   

  Izšūšana

  Izšūšana ir process kurā tiek izmantota adata un diegs, lai radītu specializētu un pielāgotu apģērbu tieši priekš jums. Šī metode strādā gandrīz uz jebkura apģērba materiāla, bet tiek īpaši izmantota priekš cepurēm, polo T- krekliem, jakām un somām. Šī metode tiek uzskatīta par ļoti izturīgu un piedod apģērbam īpašu piegaršu.

   

  Termo druka

  Termo druka ir atbilde praktiski visiem apģērbu projektiem, kurus mēs izstrādājam. Izmantojot speciālas tehnoloģijas ar karstuma un spiediena palīdzību šis process ir viens no vislētākajiem toties ļoti augstas kvalitātes.

   

  Sublimācija

  Ar sublimācijas palīdzību mēs varam izgatavot ļoti augstas kvalitātes specializētu produktu un apģērbu. Kas šo tehnoloģiju padara unikālu ir tas, ka pateicoties tam, ka tinte tiek iestrādāta un iespiesta pa taisno iekšā apģērba materiālā tas neietekmē apģērba elpošanu kā arī iespēju uzsūkt mitrumu. Papildus vēl arī pateicoties šajai tehnoloģijai jūsu apģērbs liks jūsu komandai un kompānijām vienmēr izcelties jebkurā vietā.

   

  Vai tu esi gatavs savam jaunajam apģērbam?

  Sūti mums ziņu ar savām idejām un mēs jums palidzēsim atdzīvināt jūsu sapņus!

  Mēs jums atbildēsim pēc iespējas ātrāk.

   

  - Apskatiet mūsu darbu -