TRIO Sportswear
mountains copy.jpg

Par mums

Kā jau pilna servisa apģērbu, dizaina, drukas un izšūšanas kompānijai, TRIO Sports ir iedvesmojies no komandām un veiksmīgiem uzņēmumiem, lai radītu vienreizēju un kvalitatīvu apģērbu. Mēs ne tikai esam izvirzījuši par mūsu misiju kļūt par labākajiem, kuri piedāvā specializēti izstrādatu apģērbu, bet arī kļūt par tiem, kas palīdz komandām un uzņēmumiem justies komfortabli un labi kā arī sasniegt un veikt savus darba un sportiskos uzdevumus pec iespejas augstākā kvalitātē. Mēs ieklausāmies mūsu klientu vēlmēs un palīdzam viņu vīzijai kļūt par realitāti.

Būt pārliecinātam par to ko tu dari ir svarīgi un tāpēc mēs gribam jums palīdzēt būvēt un uzturēt šo pārliecību uztaisot attiecīgi jūsu komandai vai zīmolam atbilstoši kvalitatīvu apģērbu. Ar mūsu pašu dizaineru palīdzību un mūsu ražošanas tehnoloģijām mēs spēsim sasniegt pašu labāko rezultātu un garantēsim, ka klients būs apmierināts. Lai tās būtu sporta formas jūsu komandai, cepures, t-krekli, jakas, reklāmas materiāli un daudz kas cits.

 

Dizains |  Ražošana |  Rezultāti

- Mēs dizainējam. Mēs ražojam. Lai jūs varētu izskatīties un justies labi.-

 

TRIO Sports galvenais mērķis ir piedāvāt klientiem unikālu un individuāli izstrādātu apģērbu. Mēs paralēli arī dizainējam un ražojam Adidas Sailing un ūdens sporta veidiem nepieciešamo apģērbu un apavus.

 
 
 

Pateicoties tam, ka mūsu piedāvājuma klāstā un izvēlē ir pieejami visdažādākie materiāli mēs piedāvājam izgatavot apģerbu priekš jūsu sporta komandas, priekš jūsu darbiniekiem, korporatīvajiem pasākumiem u.c.

Pie Adidas Sailing klāsta mēs piedāvājam visa veida apģērbu, kas ir izgatavots tieši priekš kuģošanas un citu ūdens sporta veidu vajadzībām.

 

 

Mūsu misija

ir palīdzēt komandām izpaust savu logo un zīmolu izveidojot neaizmirstamu un unikālu apģerbu.

 
 

Mūsu vīzija

ir kļūt par globāliem līderiem, kuri piedāvā izstrādāt pašiem savu apģērbu, kas attiecīgi mūsu klientiem palīdz sasniegt jaunas virsotnes.

 
 

Mūsu solījums

ir piedāvāt tikai augstāko kvalitāti, komfortu un dizainu – garantēts

 

TRIO Sports ar aizrautību gaida kad varēs palīdzēt jūsu komandām, kompānijām vai organizācijām visā pasaulē. Mēs piedāvājam pilnu dizaina apstrādi un ražošanu no mūsu ražošanas un izstrādes centra Rīgā, Latvijā.

 

Laiks uztaisīt kaut ko unikālu un vienreizēju!