TRIO Sportswear

Izšūšana

Izturīgs un klasisks izskats priekš jūsu apģerba

 

Izšūšana ir process kurā tiek izmantota adata un diegs, lai radītu specializētu un pielāgotu apģērbu tieši priekš jums. Šī metode strādā gandrīz uz jebkura apģērba materiāla, bet tiek īpaši izmantota priekš cepurēm, polo T- krekliem, jakām un somām. Šī metode tiek uzskatīta par ļoti izturīgu un piedod apģērbam īpašu piegaršu.

 

Varbūt tu jau zini atšķirību starp Izšūšanu un Druku...

...bet, šeit būs dažas vadlīnijas, lai jūs varētu izlemt vai jūs labāk vēlētos izšut vai apdrukāt jūsu izvēlētās drēbes vai aksesuārus.

- Dažreiz veikt apdruku uz konkrētiem apģērbu veidiem vai aksesuāriem ir ļoti sarežģīti vai praktiski neiespējami. Un tieši šeit izšūšanas metodes nāk palīga. Varbūt tieši jūs meklējat speciāli dizainētas cepures, somas vai jakas?

- Apdruka parasti dod iespēju priekš izteikti smalkākiem dizaina elementiem, kur pretī izšūšana dod iespēju uzlikt vienkāršākus dizaina elementus uz sarežģītākām vietām. Vai vēlaties, lai jūsu logotips vai dizaina elements atrodas kāda īpašā vietā vai arī, lai izceltu jūsu logotipu? Tad šī metode būs īstā!

-Vēl viena lieta, kas jāņem vērā ir izmaksas. Protams, ka tas viss ir atkarībs no konkrētā dizaina, lieluma un dažiem citiem faktoriem. Bet parasti izšūšana ir nedaudz dārgāka kā citas metodes. Vai jūs meklējiet speciāli izstrādātus kreklus vai džemperus? Tad labāk iesakām izmantot termoapdruku! Ja jūs interesē cepures ar jūsu pašu unikālo dizainu? Tad labāk izšusim to!

 

Izšūšana pie TRIO Sports

Pie TRIO Sports izšūšana ir lieliska metode gandrīz visa veida apģērbiem un aksesuāriem. Vienīgi šeit ir jāpiebilsts, ka izšujot apģērbu var pazust jūsu apģērba ūdens necaurlaidības funkcija, jo kā nekā apģērbiem tiek iets cauri ar adatu. Mēs varam uzlikt ūdens necaurlaidības barjeru aizmugurē uz vietas uz kuras ir veikts izšuvums par papildus samaksu, ja rodas tāda vēlme.

Izmantojot izšūšanas metodi tiek veikta vienreizēja samaksa, kas digitalizē jūsu mākslas darbu attiecīgajā faila formātā, lai mēs varētu veikt izšūšanas darbus. Šī samaksa ir atkarīga no jūsu logotipa vai dizaina darba sarežģītības un pavedienu skaita. Ja jums nav sava dizaina elementa un jūs vēlaties izstrādat ko pilnīgi jaunu tad droši dodiet mums ziņu un mūsu komanda ar jums sazināsies par attiecīgajām cenu izmaksām.

 
 
 

Prasības priekš Izšūšanas

-Digitalizēts dizaina darbs ( .dst file) ja jums jau ir tāds (ja jums jau ir gatavs .dst fails tad mēs centīsimies ar to strādāt un neprasīsim no jums šo vienreizējo samaksu)

-Aptuveni 2-4 nedēļu ilgs laiks projektēšanai, ražošanai un piegādei