TRIO Sportswear

Digitālā Druka

Pilnas krāsas druka jūsu izstrādātajam apģērbam

 

Ar digitālās drukas palīdzību mēs varam katram klientam ātri un profesionāli uzdrukāt viņam vajadzīgo dizainu uz apģērba. Tā pat kā ar jebkuru tintes printeri ar šīs tehnoloģijas palīdzību mēs varesim jums veikt jebkāda dizaina veida druku, jebkādā izvēlētajā veidā un krāsā.

 

Kāda ir atšķirība starp sietspiedes druku un digitālo druku?

Vienkāršāk sakot digitālā druka ir jaunāks process, kas iekļauj sevī jūsu dizaina apstrādi uz datora un pēc tam izmantojot CMYK tinti drukāt dizainu pa taisno uz apģērba materiāla. Šī opcija ir ļoti laba priekš dizaina elementiem ar izteiktām detaļām un vairākām krāsām.

Sietspiedes druka ir vairāk “tradicionāls” process, kas ietver sevī trafareta izveidi un pēc tam izmantojot šo trafaretu likt virsū uz apģērba konkrēto dizainu ar piemēroto tinti. Katra krāsa tiek likta virsū uz apģērba atsevišķi, lai sasniegtu gala rezultātu. Sietspiedes drukair daudz laikietilpīgāks process un prasa lielāku sagatavšošanās laiku nekā digitālā apdruka.

 

Digitālā druka pie TRIO Sports

Pie TRIO Sports digitālā druka ir ļoti līdzīgs process kā krāsu sublimācija. Šo tehniku ir vislabāk izmantot priekš kokvilnas materiāla. Kā jau tika aprakstīts digitālā druka strādā ļoti līdzīgi kā tintes printeris, kur tintes galviņa pārvietojas horizontāli pāri apģerba virsmai un uzdrukā vajadzīgo dizainu uz apģērba.

Pateicoties tam, ka uzstādīšanas maksas ir minimālas digitālajai apdrukai šis ir lielisks variants priekš mazākiem pasūtījumiem. Ja jums pašiem nav gatavs savs dizains vai arī vēlaties jebkāda veidā uzlabot savu dizainu tad mūsu komanda ar lielāko prieku jums palīdzēs izstrādat jūsu dizainu vai arī uzlabot jau esošo par papildus samaksu.

Dodiet mums ziņu vai arī uzraksties mums epastu, lai uzzinātu aptuvenās cenas priekš digitālās apģērbu apdrukas.

 

Prasības priekš digitālās drukas

- Druka uz balta vai gaiši pelēka kokvilnas materiāla

- Vektora mākslas darbi ( .ai files, .pdf files or .eps files) ja jums ir savs dizains

- Aptuveni 2-4 nedēļu ilgs laiks projektēšanai, ražošanai un piegādei